Choker

Choker

Powszechnie wiadomo, że moda na pewne rzeczy powraca co pewien okres czasu. Tego przykładem jest choker. Był on modny wiele lat temu. Następnie był niemal zapomniany i ponownie powraca. Może on być brakującym elementem w Twojej garderobie, ponieważ potrafi znacznie odmienić stylizację.

Czym jest choker?

Choker jest chętnie noszony szczególnie przez młode kobiety, które podążają za modą i nowościami. Jest to paseczek, który umieszcza się na szyi. Z powodzeniem może on zastępować naszyjniki. Na rynku dostępne są chokery wykonane z różnego rodzaju materiałów. Często widuje je z rzemyka, koronki i wstążeczki. Zdecydowanie najbardziej popularnym kolorem, w którym występuje jest czerń.

Choker do stanika

Choker do stanika to zupełna nowość na rynku. Dawniej chokery występowały wyłącznie osobno. Teraz mogą one być łączone ze stanikiem za pomocą łańcuszka lub cienkiego paseczka. Jest to ich dodatkowa ozdoba. W sklepie Promees znajdziesz z pewnością choker, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dostępne są różne modele, w tym subtelne oraz przyciągające uwagę. Chokery można założyć niemal do każdego biustonosza, ponieważ posiada uniwersalny sposób mocowania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 10.05.2018 18:02:53)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 01.11.2017 04:15:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz