Drukarnia

Drukarnia

Fachowa firma Inex druk zaprasza Państwa na swoją ciekawą stronę internetową. Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła bardzo duże doświadczenie w branży. Uzyskała miano profesjonalnej oraz solidnej firmy, zarówno wśród klientów polskich jak oraz zagranicznych.

Przedsiębiorstwo Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum artykułów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w zakresie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkie propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest stale rozbudowywany. Posiada własne, profesjonalne studio projektowe i również DTP/CTP.

Przedsiębiorstwo Inex druk to drukarnia opakowań. Jest spółką bardzo elastyczną oraz gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W niemałej propozycji przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne oraz szybkie drukowanie, czyli perfekcyjny nakład na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest sposobność doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym oraz szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na montaż ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład proponuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, jak również klejenie wszystkich zadrukowanych artykułów.

Na przejrzystej stronie internetowej firmy mogą Państwo zaznajomić się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również rozległy opis możliwości technologicznych tej uznanej oraz rzetelnej firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 17.01.2020 18:46:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz