Dux Ducis

Dux Ducis

Obecnie na rynku znajduje się wielu producentów, którzy oferuje swoje akcesoria ochronne dla smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Dux Ducis to marka, która dba o klienta, chce aby był on zadowolony z zakupu ich produktów. Akcesoria cechują się wysoką jakością oraz solidnością.

Jakie akcesoria ochronne są oferowane?

Dux Ducis oferuje etui, które dostępne są w różnych rodzajach i rozmiarach. Pasują na wiele modeli telefonów. W ofercie występują modele proste oraz takie zamykane. Są one bardzo funkcjonalne. W wewnętrznej stronie etui znajduje się malutka kieszonka, która została zaprojektowana po to, aby właściciel telefonu mógł tam umieścić kartę płatniczą lub inny dokument. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Dlaczego warto kupować etui na smartfony?

Dux Ducis oferuje etui, które są wykonane ze skóry ekologicznej. Są one bardzo przyjemne w dotyku, a przede wszystkim wytrzymałe. Etui są dostępne w wielu kolorach. Pełnią one nie tylko funkcję ochronną, ale i też wizualną. Co więcej, marka oferuje zestawy, w którym znajduje się etui oraz szkło ochronne. To ostatnie bardzo dobrze zabezpiecza ekran przed zarysowaniami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 30.05.2019 08:58:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz