Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake – czekamy, czekamy i nie możemy się doczekać, a zapowiada się naprawdę prawdziwa gratka dla fanów gier z tej serii. Square Enix – studio, które jest twórcą Remake do popularnego japońskiego RPG już zapowiedziało wiele zmian nie tylko w samej szacie graficznej, ale także w mechanizmach gier. Niedawno firma zrezygnowała z zewnętrznego wsparcia przy tworzeniu gry, na rzecz własnych pracowników.

Możliwe, że to będzie krok milowy w pracach nad Final Fantasy VII Remake. Do niedawna prace postępowały głównie dzięki zewnętrznej korporacji, jednak gracze, którzy z niecierpliwością czekają na datę wydania gry, dobrze wiedzą, że nie odbiło się to pozytywnie na całym procesie deweloperskim. Zapalił się jednak duży płomyk nadziei, że już w tym roku będziemy mogli zagrać w Final Fantasy VII Remake na konsoli PS4. Ustalono nowy harmonogram, a wszystkie procesy łącznie z produkcją i testowaniem gry zostały przeniesione do studia Square Enix.

Nie można zapominać, że prace nad grą trwają już trochę…pierwsze zapowiedzi i trailery ukazały się bowiem prawie 3 lata temu! Gracze, które nastawili się wtedy na rychłe pojawienie się na rynku gry Final Fantasy VII Remake są pewnie nieco zawiedzeni. Ale myślę, że warto czekać. Widzieliście pewnie sami na trailerze do gry, że szata graficzna została znacznie poprawiona. Nie mamy już do czynienia z klasycznymi w serii Final Fantasy – klockowatymi postaciami. Zastąpiły je pełnowymiarowe postacie. Dzięki temu, możemy się spodziewać, że system walki, który będzie oferowała gra, będzie dużo bardziej złożony, a walka ze złą korporacją, która chce usunąć z planety energię życiową będzie jeszcze bardziej zajmująca i ciekawa.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 31.01.2018 22:41:14)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 27.06.2017 21:57:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz