Gazetka Neonet

Gazetka Neonet

Gazetka Neonet – w trosce o Twoją kieszeń

Lubisz czatować na najlepsze promocje? Gazetka Neonet na pewno Ci się przyda! Znajdziesz w niej wiele, przecenionych urządzeń z branży AGD, RTV oraz IT. Sam sklep współpracuje z największymi w Polsce oraz na świecie producentami takimi jak Apple, Asus, Beko, Braun, Bosch czy Asus.

Neonet istnieje na rynku od 15 lat i od samego zyskał status pioniera jeśli chodzi o sprzedaż telewizorów i innego sprzętu AGD, RTV. Stało się tak za sprawą gazetek promocyjnych, w których klienci mogą znaleźć przecenione produkty, które nie odbiegają jakością od produktów w cenach standardowych.

W ofercie sklepu Neonet znajdziecie między innymi kategorie z dużym AGD, AGD do zabudowany, małym AGD. Cały asortyment został dobrany bazując na doświadczeniu i preferencjach zakupowych klientów. W gazetce Neonet znajdziecie nie tylko produkty, które już wychodzą z mody…jest całkowicie na odwrót! Przeceniony asortyment wyróżnia się doskonałą jakością, jest zawsze na topie. Chcesz złapać dobrą promocję? Śledź pojawiające się oferty w: gazetka Neonet !


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 06.05.2018 23:45:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.02.2018 02:18:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz