GLC Coupe po faceliftingu

GLC Coupe po faceliftingu

Mercedesy GLC Coupe po faceliftingu to propozycja dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone samochody posiadające pod maską potężne silniki i wyglądające fenomenalnie. Wiele osób zastanawia się jednak,na czym polega ten proces i czym auta mu poddane będą różniły się od fabrycznie nowych modeli. Z chęcią wyjaśnimy tą kwestię.

Sama nazwa wzięła się z terminologii stosowanej przez chirurgię plastyczną, gdzie face lifting oznacza po prostu naciągnięcie skóry twarzy w celu polepszenia wyglądu. W przypadku motoryzacji cel jest podobny – poprawa wyglądu. Zamiast jednak skóry pracy poddawane są takie elementy, jak reflektory, atrapa chłodnicy, lampy, zderzaki czy listwy boczne. Zmienić się może także kształt elementów nadwozia, p. maski silnika, błotników czy tylnej klapy. Tak też się stało w przypadku Mercedesów GLC Coupe po faceliftingu.

Samochody te nie zyskały nic pod maską. Nie było potrzeby dokładać tam dodatkowych elementów, ponieważ mieliśmy to dopracowane perfekcyjnie. Samochody GLC Coupe po faceliftingu doczekały się jednak poprawione wyglądu. Zobacz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 18.01.2020 03:41:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz