Gryzak żyrafka Sophie

Gryzak żyrafka Sophie

Twój maluch właśnie zaczął ząbkować? Widzisz, że się męczy i najchętniej gryzłby wszystko dookoła? Gryzak żyrafka Sophie to rozwiązanie Twoich problemów.

Dlaczego gryzaki są popularne?

Zwykle mają formę zabawek – zachęcających dla maluszka, w kształcie ułatwiającym ich samodzielne trzymanie. Dzięki temu łączą swoją funkcjonalność z zabawą. Każda mama wie, jak ciężki bywa okres ząbkowania dziecka. Widać, że ząbki go bolą, swędzą, chętnie chce wszystko gryźć. Dlatego najlepiej dostarczyć mu coś, co zostało do tego stworzone, np. gryzak żyrafka Sophie. Jest dodatkowo bardzo przyjazna i dzieci ją na pewno polubią.

Gryzak żyrafka Sophie – informacje techniczne

Zabawkę tą wykonano ze 100% naturalnej gumy, którą otrzymuje się z soku drzewa Havea. Jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka i bezpieczna dla maluszka (pomalowano ją farbkami spożywczymi). Dzięki swojemu kształtowi, dziecku łatwo ją trzymać. Poza tym jej budowa (np. uszy i głowa) masują dziąsła malucha, kiedy ząbkuje wyjątkowo boleśnie. Nie tylko spełnia swoją funkcję gryzaka, ale także stymuluje zmysły dziecka. Producentem jest francuska firma Vulli.

Pamiętaj tylko, że nie można jej wyparzać – guma tego nie wytrzyma.

Sprawdź już teraz gryzak żyrafka Sophie w sklepie Malama. Tam znajdziecie dużo więcej szczegółów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.01.2019 06:11:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz