Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Mała architektura jest teraz miarą jakości życia. Jej tworzenie jest szczególnie potrzebne w grodach, w których zaawansowany stał się dynamizm i w których aranżowane są odrębne miejsca na odpoczywanie i rozrywkę.

Coraz więcej miast Polski inwestuje w nowatorskie pomysły w tym obrębie, rozpoczynając od takich podstaw jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki w parkach, na ocieplanych przystankach autobusowych finalizując.

Naturalnie w przestrzeń miejską wchodzą stojaki rowerowe, ze względu którym częściej mieszkańcy udają się w miasto nie pojazdami spalinowymi, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery pozwalają na zostawienie pojazdu w niezagrożonym, odpowiednim do tego punkcie.

Park to najlepsza miejsce, by spędzić w nim czas z bliskimi i znajomymi, więc powinien być dostosowany do standardów. Pierwszym, co nasuwa się, gdy myślimy o odpoczynku w takim miejscu, są ławki parkowe. Naturalnym detalem są także kosze parkowe, dzięki którym zachowane są ład i porządek. W taki sam sposób oczyszczone są chodniki uliczne – kosze uliczne pomalowane w różne barwy oprócz znaczenia użytecznego, zwiększają także estetykę betonowej dżungli.

Wszystko po to, żeby umilić ludziom czas wolny w obrębie miasta i przysłużyć się dbałości o estetykę miast.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 12.10.2017 15:52:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.01.2017 06:51:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz