Joysticki

Joysticki

Kto z nas nie lubi grać w gry komputerowe. Jeśli jesteś amatorem gier, to zapewne potrzebujesz do tego lepszego sprzętu. Najlepszym dodatkiem do gier są joysticki. Tylko jak wybrać najlepszy, taki który będzie spełniał nasze oczekiwania?

Zrób najpierw research

Wybierając dla siebie joysticki, warto najpierw zobaczyć, jaki sprzęt mamy dostępny na rynku. A wybór jest naprawdę imponujący. Marki prześcigający się w oferowaniu graczom najlepszych joysticków. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie są dostępne na każdy sprzęt. Po pierwsze, mamy dostępne joysticki z różnymi portami: DB 25, DB 15, DB 9, Apple Desktop Bus, USB, Game Port, ale często wystarczy zwykłe USB, żeby sprzęt dało się podłączyć.

Jakie marki joysticków mamy na rynku?

Najbardziej popularne marki to ThrustMaster, Saitek i Logitech, ale w internetowej porównywarce cen Ceneo znajdziecie także inne, mniej znane marki (ale to oczywiście nie świadczy o tym, że są gorsze), na przykład: Deep Silver, Speedlink, Hori, Trust, Defender i wiele, wiele innych. Joysticki są przystosowane do różnych platform, wśród nich są: PC, PS3, PS4, Xbox 360 czy Xbox One. Wybierz joystick mądrze.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.10.2019 08:42:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz