Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Sołectwa Krzelów - Młoty. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje dla mieszkańców sołectwa, informacje o terminach wywozu nieczystości w gminie Wińsko, ogłoszenia o zebraniach wiejskich oraz obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące Krzelowa i Młotów. Jeśli zamieszkujesz na terenie sołectwa Krzelów - Młoty - odwiedzaj nas koniecznie.

Informacje z gminy Wińsko

Informacje z gminy Wińsko

Lokalny serwis informacyjny o gminie Wińsko. Informacje z serwisu są skierowane przede wszystkim do mieszkańców gminy i osób zainteresowanych naszą gminą ale nie tylko. Na stronie winsko.eu można przeczytać wiadomości o regionie, o wydarzeniach organizowanych przez miejscowe szkoły i sołectwa. Zainteresowani znajdą również informacje z parafii z terenu gminy oraz sąsiadujących z nami gmin i powiatów.

Drukarnia druk

Drukarnia druk

Firma i serwis internetowy „Logos” to drukarnia internetowa funkcjonująca i proponująca swoje usługi przez internet. Logos to spółka, która przedkłada wyśmienite produkty drukarskie. Gwarantujemy niezwykle prędkie terminy realizacji zadań na druk plakatów. Nasze wydruki uzyskujemy w technologii druku cyfrowego. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość wydruku oraz niskie ceny. Serdecznie zapraszamy drukarnia-logos.pl.