Hotel Lublin

Hotel Lublin

Niewiele osób wie, że Lublin to miasto o bogatej historii, które posiada urokliwe Stare Miasto oraz wiele miejsc wartych zobaczenia. Jeśli nie jesteś pewny, gdzie w wspaniałym mieście, jakim jest Lublin warto spędzić noc lub dłuższy wypoczynek, to właśnie nam powinieneś zaufać. Na pewno się nie zawiedziesz spędzając pełne spokoju chwile w pokojach, wchodzących w skład naszego hotelu. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej restauracji serwującej wyśmienite dania kuchni polskiej. Nasze pokoje oferują najwyższy standard.

Hotel Biesiada to nie tylko wysoki standard pokojów, ale również doskonała obsługa, najlepszej jakości restauracja oraz lokalizacja, umożliwiająca łatwy dostęp do centrum miasta.

Lublin to miasto godne waszej uwagi, podobnie jak nasz Hotel.

Hotel Restauracja Dwór Lwowski w Bogucinie k. Lublina

Hotel Restauracja Dwór Lwowski w Bogucinie k. Lublina

„Dwór Lwowski” to trzygwiazdkowy hotel-restauracja, leżący w Bogucinie, na szlaku Lublin-Warszawa. Jest to prześliczne miejsce, w okolicy którego znajdują się trzy piękne stawy i las. Z sielską naturą doskonale harmonizuje wystrój budowli, imitujący szlachecki dworek, oraz menu, w którym znaleźć można posiłki znamienne dla kuchni ukraińskiej i staropolskiej. Do użytku klientów przekazujemy trzy sale konferencyjno-bankietowe, w których można zmieścić od 35 do nawet 200 gości. W zależności od zapotrzebowania, można zaaranżować w nich huczne wesele – mamy doprawdy szykowne wnętrza, perfekcyjnie harmonizujące z uroczystą atmosferą tej chwili. Informacje na temat organizacji wesel znajdą Państwo tutaj. W „Dworze Lwowskim” idealnie wychodzą również konferencje - link – ich uczestnikom gwarantujemy dostęp do projektorów, bezprzewodowego internetu oraz flipchart. Poza tym możemy zakwaterować gości zarówno w apartamentach, jak i w zwykłych pokojach dwuosobowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zamieszczoną pod adresem www.dworlwowski.pl/.