Pizza Nowa Sól

Pizza Nowa Sól

Pizzeria Oaza w Nowej Soli posiada dwa pomieszczenia do wynajęcia. Pomieszczenia są klimatyzowane, a w restauracji obowiązuje zakaz palenia. Organizujemy śluby, przyjęcia urodzinowe, jubileusze, spotkania firmowe, wynajmujemy sale na szkolenia i organizujemy wieczorki poetyckie. Nasz lokal pomieści 100 i 50 osób, co razem daje 150 osób w całej restauracji. Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednej z nich.

Posiadamy bogaty wybór deserów w menu - począwszy od kuchni polskiej, przez węgierską po dania włoskie w tym makarony. Restauracja jest w śródmieściu, w Nowej Soli przy Urzędznie Skarbowym co jest atrakcyjną lokalizacją. Przed restauracją znajduje się duży parking. Do dyspozycji gości weselnych i osób, chcących skorzystać z prawdopodobnie najlepszego jedzenia w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą i wynajęciu lokalu na uroczystość. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości jest bar oraz ogródek piwny czynny gdy jest ciepło. Sale wyposażone są nagłośnienie dobrej jakości oraz możliwość podwieszenia dekoracji. Obszerniejsza sala idealnie sprawdza się podczas przyjęć weselnych z towarzystwem DJi.

Figury dekoracyjne

Figury dekoracyjne

Firma Rosłon z Nowej Soli obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma stworzona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu utrzymała się tak długi czas na polskim, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z wiodących w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Typową domeną działalności biznesu są natomiast figurki dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które spotykamy w prawie każdym ogrodzie w kraju i chociażby w Niemczech. Inny filar działalności firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla największych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Różne sposoby spędzania czasu na powietrzu – Jazda konna

Różne sposoby spędzania czasu na powietrzu – Jazda konna

Uprawianie różnych sportów to z jednej strony z klasą sposób na spędzanie wolnego czasu, a z drugiej strony możliwość zadbania na nasze zdrowie oraz kondycję. Dobrym pomysłem jest decydowanie się na takie sporty jakie możemy uprawiać na świeżym powietrzu. W ten sposób możemy i zadbać o odpowiednie ukrwienie naszego organizmu oraz dostarczenie płucom niezanieczyszczonego powietrza. Jest to, szczególnie wskazane dla tych osób, jakie spędzają czas w dużych miastach. W takich aglomeracjach miejskich na co dzień korzystamy z bardzo niezdrowego powietrza. Z tego powodu podczas wakacji warto poszukać takich miejsc, jak obozy jeździeckie, gdzie możemy połączyć możliwość spędzania wolnego czasu z jazdą konną czyli aktywnym wypoczynkiem. Obecnie obozy jeździeckie możemy znaleźć przy coraz większej liczbie kurortów oraz ośrodków wypoczynkowych. Wynika to między innymi z tego, że jazda konna fascynuje coraz większa liczbę ludzi. Ludzie poszukują również świeżego powietrza jakie można znaleźć w regionach z dala od dużych miast. Najczęściej obozy konne znajdują się poza rejonem miejskim. Takie ośrodki możemy również odszukać w pobliżu dużych miast. W ten sposób możemy potraktować obozy konne, jako sposób na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu, czy świąt. Sport w jakich możemy korzystać ze zwierząt jest bardzo doskonałym sposobem na rozwój dla dzieci. Wiele chorych dzieci również korzysta z jazdy na koniach, by poprawić ich koordynację ruchową. Jazda konna to również sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bywa to ważne, zwłaszcza w przypadku decydowania się na spędzanie wakacje w kraju.

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon w mieście Nowa Sól.

Rozwiązujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza branża to naprawa komputerów.

Jeżeli Twój laptop jest zepsuty, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój stary PC zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

Odzyskujemy usunięte pliki podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak utworzyć kopię zapasową plików na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o profesjonalną opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, zoptymalizujemy pracę systemów, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne korepetycje z obsługi sprzętu i programów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przyjazny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

Masz problem? – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką - obiecujemy je zgłębić. Garść porad znajdziesz na naszej stronie www.