Rehabilitacja dzieci Bielsko-Biała

Rehabilitacja dzieci Bielsko-Biała

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR" w Kętach otworzyliśmy z troską o niemowlętach i dzieciach, przyszłych rodzicach oraz o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na odnowienie sił, relaks dla ciała i duszy w komfortowych warunkach.

Najwyższy poziom wszystkich usług rehabilitacyjnych gwarantuje grono profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych rehabilitantów w dziedzinie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. To właśnie przez ukończone szkolenia u najlepszych profesjonalistów nasi rehabilitanci mają narzędzia, dzięki którym świadczą usługi w kompleksowy i na najwyższym poziomie sposób pracować z Państwem i Państwa dziećmi.

Oferujemy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz młodzieży. Tok terapii dopasowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Ułatwia nam to zdobyć wspaniałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Zawsze zmierzamy do tego, aby przez odpowiednią stymulację terapia kojarzyła się dziecku z miłą zabawą, radością i odkrywaniem siebie.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich naszych odwiedzających do skorzystania z usług gabinetu masażu. Gwarantujemy chwile błogiego relaksu i głębokiego odprężenia, za sprawą doświadczenia i profesjonalnym i komfortowym warunkom, w jakich wykonujemy masaże. Doskonale dobrana muzyka sprawia, że łatwiej zrelaksować się, a świece i aromaty pobudzą wszystkie zmysły wprawiając w odpowiedni nastrój. Masaż jest odpowiednią formą relaksu dla Państwa ciała.

Na zajęciach w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR pozyskasz wiedzę ile i jakie zmiany odbywają się w Twoim organizmie, jak odróżnić symptomy porodu, jak urodzić bezpiecznie oraz z pełną świadomością kontrolować ciało. Nasza szkoła rodzenia zajmie się tym, że poznasz profesjonalistów. Odkryjesz tajemnice właściwego karmienia, przewijania oraz dbania o twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to terapia skierowana dla dzieci z defektami kręgosłupa, defektami klatki piersiowej, kolan, stóp. Profesjonalna terapia, zadba o to, aby Wasze pociechy rosły jak najlepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, zapraszamy Klientów z najbliższych miast takich jak Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.