Tani hotel Legionowo

Tani hotel Legionowo

Przygotowujesz się do planowanego pobytu w Legionowie?Zakwateruj się w placówce Pod Wieżyczkami.Ten kameralny hotel pracowniczy zlokalizowany jest w pobliżu centrum Legionowa i tylko kilka minut trasy od dworca kolejowego. Przytulne pokoje pracownicze mieszczą w sumie trzydzieści osób. Każdy zakwaterowany gość otrzymuje dostęp do monitorowanego miejsca parkingowego, a także darmowego Internetu. Miejsca noclegowe wyposażone są w łazienki, wygodne łóżka, a czas spędzany na odpoczynku może umilić znajdujący się w pokoju TV. Hotel pracowniczy to doskonałe miejsce dla osób poszukujących niedrogiego noclegu na dłuższy okres.

Sala weselna

Sala weselna

O ile poszukujesz wspaniałego i pełnego szyku miejsca na istotne zdarzenie typu ślub, spotkanie przyjaciół, przyjęcie jubileuszowe lub inne to najlepszą ofertą jest dla ciebie nasza aula polnaroza.pl. Obiekt znajduje się jest w przepięknej okolicy, w której panuje niebywała aura. Nasza sala przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi wesel, imprez integracyjnych, ale ochoczo spełniamy specjalne wymagania. Udostępniamy ekwipunek kuchenny, spa oraz parking dla aut. Posiadamy niesłychanie bogate jadłospis i obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu: www.polnaroza.pl

Przydomowe turbiny wiatrowe

Przydomowe turbiny wiatrowe

Firma My Energy sprawi, że nie będzie trzeba nigdy więcej uiszczać opłat za energię elektryczną. Niewielu ludzi jest w posiadaniu takich informacji, ale dzięki dotacjom z Unii Europejskiej znaczna ilość osób zamieszkałych w Polsce ma możliwość pozwolić sobie na swoje własne przydomowe elektrownie wiatrowe, przydomowe turbiny wiatrowe i fotoogniwa. Pomimo tego, iż koszt instalacji jest dość spory, to właśnie dzięki pokryciu części inwestycji przydomowe turbiny wiatrowe kosztują naprawdę niewiele. Co więcej energia elektryczna przez nie generowana jest w 100% darmowa, więc kasując aktualne opłaty za prąd, zaoszczędzimy dużo niż opłaty instalacyjne za turbiny wiatrowe. Firma My Energy już od wielu lat pomaga w instalacji systemów przydomowych elektrowni. Mamy wiele pozytywnych referencji od naszych dotychczasowych klientów i cały czas przybywa kolejnych. Przydomowe turbiny wiatrowe są w pełni ekologicznym sposobem na wytwarzanie energii.