Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii powoduje, że dziś bez problemu znajdujemy substytuty właściwie wszelkich znanych nam materiałów. Jeżeli chodzi o drzewo, ma to bez wątpienia pozytywny aspekt. W rzeczywistości przecież ekolodzy biją na alarm o stan środowiska naturalnego. Im mniej drzew będzie znikać, tym ten stan będzie ulegać poprawie. Jednym z substytutów, który od dziesięcioleci wykorzystywany jest z powodzeniem w sektorze meblarskim, są płyty meblowe. Poza walorami ekologicznymi, mają one również te związane z finansami. Porównując je z drewnem, płyty są o wiele tańsze a przy tym wcale nie prezentują się gorzej, aniżeli drewno. Płyty meblowe, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie z powodzeniem zastępują drewno w nawet najbardziej szykownych wnętrzach. Określenie, czy są to płyty, czy stu procentowane drzewo, dla tego, kto nie jest w tej kwestii ekspertem, przysparza wiele kłopotów.

Ponadto nasze płyty meblowe to niezwykle różnorodny wybór. Dotyczy to nie tylko wzorów, ale też kolorystyki. Bogactwo to sprawia, że każdy, nawet z pozoru zwariowany, pomysł na aranżację wnętrza może stać się rzeczywistością.

Powracając do spraw finansowych, warto podkreślić, że dzięki płytom, na piękne wnętrze może pozwolić sobie dziś właściwie każdy. A gdy meble już nas znudzą, nie będzie szkoda zastąpić je nowymi. Mówiąc o tym należy także powiedzieć, że płyty meblowe to materiał niezwykle wytrzymały. Stosowane substancje konserwujące i klejące a także nowoczesne technologie powodują, że jako gotowy materiał są również odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Nasza hurtownia koncentruje się wokół płyt również dlatego, że stanowią one materiał o jednorodnej strukturze. W rzeczywistości oznacza to, że praca z nimi nie sprawia w zasadzie żadnych problemów. Podczas poszczególnych faz obrabiania podaje się właściwie bez oporu. Dzięki tym właściwościom a także naszej pomysłowości, jesteśmy w stanie tworzyć płyty meblowe, które zaskakują swą funkcjonalnością i estetyką.

Nasza hurtownia na polskim rynku działa ładnych parę lat. To, że w swojej ofercie posiadamy bogaty wybór dowodzi tylko tego, że są materiałem doskonale nadającym się do branży meblarskiej. Dla pełnej satysfakcji naszych klientów współpracujemy z najlepszymi producentami. Dzięki temu mamy pewność, że każda płyta, która zostaje u nas zakupiona, będzie stanowić idealny materiał do zbudowania estetycznych i funkcjonalnych mebli.

Stoły składane

Stoły składane

Jest kategoria miejsc, w których organizuje się liczne spotkania a liczba osób ciągle się zmienia. Prostym przykładem może być sala restauracyjna. Jak ją wyposażyć, żeby bez względu na ilość osób, zawsze robiła wrażenie zorganizowanej i odznaczała się estetyką? Świetnym rozwiązaniem stają się stoły składane. Jest to charakterystyczna kategoria stołów, które opierają się na specjalnej składanej konstrukcji i jednocześnie doskonale integrują się z pomieszczeniem. Właśnie takie stoły znajdą Państwo w naszym sklepie.

Czy jest to rozwiązanie trwałe? Jeśli chodzi o nasze produkty, bez wątpienia tak. Ogromną wagę przykładamy bowiem do odpowiedniej konstrukcji ramy. Kluczowy dla nas jest stworzony projekt, który uwzględnia najdrobniejszy szczegół a także materiał, z jakiego jest wykonana. Dzięki temu rama jest wyjątkowo sztywna i jednocześnie niezwykle trwała. Trwałość ta wiąże się także z zamontowanym w ramie systemem składania. To właśnie on odpowiada za odpowiednie przenoszenie obciążeń stołu oraz łatwość składania. W projekcie uwzględniliśmy fakt, że powinny składać się z łatwością. Zależało nam, żeby opracować system, który bez użycia siły pozwoli szybko i wygodnie w wyznaczonym miejscu rozłożyć i złożyć konkretną ilość stołów.

Następną wątpliwością, którą pragniemy rozwiać jest kwestia, czy przy nieustannym składaniu stołów i ich rozkładaniu służyć stoły wykażą się taką samą trwałością, jak stoły nieskładane. Wielu ludzi sądzi wręcz, że taka eksploatacja przełoży się na ich gorszą wytrzymałość. W rzeczywistości jednak ten problem nie dotyczy naszych produktów. Gwarancją ich niezwykłej wytrzymałości są bez wątpienia zastosowane wzmocnienia oraz nowoczesne i sprawdzone technologie.

Oprócz gwarancji wysokiej jakości stołów, oferujemy też gwarancję ich bezpiecznej dostawy. Zależy nam na tym, żeby zakupione produkty trafiły pod dom klienta bez najmniejszej rysy i zawsze na czas. Dlatego posiadamy własną flotę, która na nasze zawołanie jest właściwie 24h na dobę. Od poszewki znamy nasze samochody i jesteśmy pewni co do naszych kierowców. Realizacja zamówienia w jak najkrótszym czasie u nas staje się faktem.