Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Generalnie po naszych drogach przewożone jest mnóstwo dóbr. Zobacz niezawodny transport drogą lądową. Dlaczego? Zasada jest banalna : transport lądowy może. Nasza firma to duże doświadczenie. A wyjątkowe idee są z nami kilkunastu lat i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie międzynarodowym. Przedstawiamy naszą domenę transport międzynarodowy po takich krajach Europy jak : Anglia, Węgry, a także Ukraina. Oferujemy dużą obsadę pojazdów, które są gotowe do zleceń tak aby towar klientów mógł być przewożony zawsze na czas dlatego też proponujemy niezawodną łączność mobilną a także lokalizatory samochodów GPS. Nasze pojazdy posiadają normy ekologicznej nazwy EURO 3 a także EURO5 także troszczymy się o ekologię. Dodatkowo oferujemy spedycję międzynarodową i krajową, jest to niezła propozycja bazująca na wieloletniej wiedzy. Zobacz bezpieczny przewóz, postaw na MaxTrans! Polecamy – posiadamy wyjątkowe usługi z dziedziny przewozu międzynarodowego i krajowego ładunków. W ofercie również: wypożyczalnia samochodów.

Naprawa turbosprężarek Mielec

Naprawa turbosprężarek Mielec

Wyjątkowa Regeneracja turbin, która wykonywana jest szczególnie doskonale. Głównie robimy różne regeneracje ale też oferujemy zamianę turbin. Jeśli masz dośc dotychczasowych usług konkurencji - nie zwlekaj, przyjedź do MR Radka. Posiadamy niesamowite doświadczenie z zakresu napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Nie tolerujemy kompromisów, ponieważ jest to strata naszych i Państwa pieniążków, oraz czasu. Gwarancja 12 miesięcy na usługi.

Zapamiętaj nasze dane - Regeneracja turbin, Mielec, woj. Podkarpackie. Najprawdopodobniej to twoja ostatnia tak dobrze wykonana fachowa usługa.