Usługi księgowe EFEKT – Żory

Usługi księgowe EFEKT - Żory

Masz zamiar założyć działalność gospodarczą, mimo to przerażają cię formalności i koszty obsługi księgowej?

A może posiadasz już swoją firmę i współpracujesz z biurem księgowym, ale myślisz, że płacisz za dużo?

Dla nowych przedsiębiorców proponujemy gratisową pomoc przy rejestracji działalności w każdym urzędzie i zajmiemy się czasochłonnym wypełnieniem dokumentów. Na skutek czego nie tylko zaoszczędzisz stresów związanych z wizytą w kilku urzędach, ale również swój bezcenny czas. Co więcej, przez pierwsze trzy miechy uiścisz opłatę za nasze usługi ledwie 50 zł netto co miesiąc!

Jeśli zaś już prowadzisz swoją firmę, a koszty jakie opłacasz aktualnemu biuru księgowemu wydaje się być za duża, zgłoś się do nas!

Zagwarantujemy Ci niższą stopę aniżeli do tej pory, a przez pierwszy miesiąc możesz nas wypróbować za jedyne 1zł, abyś zdołał przekonać się do wysokiej jakości naszych usług !

Hotele Zory

Hotele Zory

Żory to miejscowość leżąca na wspaniałym południu kraju. Otoczone jest zachwycającym krajobrazem oraz wieloma zabytkami. Każdy hotel żory to świetna alternatywa noclegowa dla ludzi chcących wypocząć oraz poznać Górny Śląsk. Żory połączone są trakcją kolejową z innymi miastami, jak Bielsko-Biała bądź Pszczyna. Turyści będący w Żorach mogą bez jakichkolwiek problemów zwiedzać zachwycającą okolicę. Żory to pozornie niezwykle spokojne miasto. Przyciągają turystów, otaczając ich miłą atmosferą oraz otwartością. Decydując się na pokoje w żorach można mieć pewność, że będą dostępne w każdym interesującym nas terminie. Dla osób kochających ciszą oraz spokój, hotele w Żorach będą najlepszym miejscem na relaks. A dla tych, który nie znaleźli dla siebie miejsca w hotelu mamy równie piękne miasto czyli. Hotele w rybniku też zachęcają swoim ciepłem oraz gościnnością. Dzięki ogromnemu wyborowi noclegów w Żorach, każdy turysta odszuka swoje miejsce. Górny Śląsk zachęca do siebie.