Czartery mazury

Czartery mazury

Wczasy nad jeziorem - pragniesz pomysłu na wypad z znajomymi. Zajrzyj na czarter jachtów. Z nami będziesz wyśmienicie się bawił. Dostarczymy Ci wielu koncepcji i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to doskonały pomysł na słoneczne, letnie dni.

potrzebujesz zapewnić sobie dużo atrakcji na wolne dni to lepiej zobacz na czarter mazury. Jachty to jeden z lepszych pomysłów na spędzenie wolnych dni poza domem. Czartery jachtów zapewnią Ci wielu atrakcji i dobrze spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. odwiedź naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę niezapomnianą wycieczkę na Mazurach - w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czarter Mazury

Czarter Mazury

Organizacja Mazur Wind świadczy wynajem i czarter jachtów. Ma łodzie o nazwach Delphia 29 o długości 8,60 m. Delphia 29 to jacht wygodny i luksusowy, wzbogacony w liczne urządzenia i rozwiązania ułatwiające i uprzyjemniające żeglowanie , wyposażony w 2 kabiny przecięte salonem. Silnik Yanmar 18 kM (diesel) zapalany elektrycznie i sterowany z panelu za pomocą manetki. Zapraszamy na naszą witrynę www do obejrzenia obrazków