Lunch Kraków gdzie zjeść

Lunch Kraków gdzie zjeść

Odwiedzasz piękne miasto królów Polskich i zastanawiasz się gdzie się stołować? Pomożemy Ci znaleźć miejsce na lunch w Krakowie gdzie zjeść. Poradzimy kilka restauracji i odeślemy do ciekawego artykułu, gdzie znajdziesz więcej miejscówek – także na śniadanie i kolacje.

Różnorodna kuchnia

Kraków jest sporym miastem, restauracji w nim znajdziemy bardzo wiele. Daje to szeroki wybór jeśli chodzi i różnorodną kuchnię. Możemy spróbować lunchu w restauracji gruzińskiej, ukraińskiej, polskiej, włoskiej, hiszpańskiej, indyjskiej, chińskiej i wielu wielu innych. Dzięki temu, praktycznie każdego dnia możesz poznawać nowe smaki i rozwijać swoją wiedzę o świecie.

Lunch w Krakowie gdzie zjeść – konkretne miejscówki

Właśnie w duchu tej różnorodności, polecimy Ci kilka miejscówek w różnych smakach.

– Smaki Gruzji, ul. Dietla 33. Pyszne dania kuchni Gruzińskiej wyprawią Cię w kolendrową podróż do Tbilisi, Kutaisi czy Batumi. Doskonałe smaki i umiarkowanie cenowo.

– Cyklop, ul. Mikołajska 16. To coś dla wielbicieli kuchni włoskiej. Pyszna pizza na cienkim cieście, znakomite makarony, risotto i wiele innych. Wyjątkowo popularne miejsce, nie bez powodu.

– Zielonym do góry, ul. Lwowska 2a. Kuchnia nowoczesna, zdrowa i pełna warzyw. Modne miejsce, ciekawe wnętrze i przyjemny lunch gwarantowany.

Po więcej wskazówek nie tylko odnośnie lunchu, ale też śniadań i kolacji w tym pięknym mieście odsyłamy do ciekawego artykułu Rent Planet – Lunch Kraków gdzie zjeść. Warto zaglądnąć!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 06.04.2018 09:10:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz