Najlepszy blender – jak wybrać?

Najlepszy blender - jak wybrać?

Blender to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni! Umożliwia on szybkie i łatwe przygotowywanie pysznych i zdrowych warzywnych, kremowych zup, a także owocowych koktajli, past, musów oraz deserów. Na rynku istnieje szeroki wybór tego typu urządzeń, jak wśród nich wybrać najlepszy blender?

Najpopularniejsze są blendery ręczne oraz kielichowe (stojące). Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na moc urządzenia, która nie powinna być mniejsza niż 550 W. Najlepszy blender powinien z łatwością poradzić sobie z kruszeniem lodu, czy orzechów. Ważne są również dostępne w nim funkcje. Przykładowo dodatkowa opcja „pulse” pozwala czasowo zwiększyć obroty silnika, co świetnie sprawdza się podczas blendowania gęstych dań. Planując zakup blendera stojącego warto wybrać model ze szklanym kielichem, który nie jest narażony na zabarwienia, czego nie można powiedzieć o tych, wykonanych z plastiku.

Ceny blenderów wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od mocy oraz dostępnych w zestawie elementów. Warto przed zakupem porównać ceny z rożnych sklepów w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.

Sprawdź: najlepszy blender i znajdź swój wymarzony sprzęt w najniższej cenie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 14.08.2018 15:41:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz