Nikon D500 – szybkość i precyzja

Nikon D500 - szybkość i precyzja

Szukasz niezwykle precyzyjnego aparatu, który możliwi Ci wykonywanie wysokiej jakości zdjęć, nawet w ciemnościach? Nikon D500 to sprzęt idealny dla Ciebie! Ten młodszy brat flagowego modelu marki Nikon – D5 zaskakuje fotografów szeroką gamą możliwości!

Nikon D500 posiada 153 pól AF, które zapewniają wyjątkowo szerokie pokrycie kadru. Jest to model, który zapewnia precyzyjne ustawienie ostrości nawet w ciemnościach, a trudne warunki oświetleniowe nie są dla niego żadną przeszkodą. Charakteryzuje się bardzo dużą szybkością, nawet do 10 kl./s. Dodatkowo, wyposażony jest w funkcję śledzenia AE/AF, dzięki czemu pozwala uchwycić każdy, najważniejszy moment i doskonale sprawdza się między innymi w fotografii sportowej. Nikon D500 posiada również funkcję nagrywania D-Movie, która spełni oczekiwania każdego filmowca. Jest to bardzo trwały i odporny model, który nie zniszczy się nawet w ekstremalnych warunkach.

Planujesz zakup Nikon‚a D500? Odwiedź naszą porównywarkę cenową i znajdź swój wymarzony aparat w najniższej cenie na rynku! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 18.07.2018 13:36:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz