Przeciwdziałanie praniu pieniędzy

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy

Obowiązek ustawowy – przeciwdziałanie praniu pieniędzy – dotyczy wielu instytucji obowiązanych powiązanych z różnymi branżami. Warto zadbać o jego prawidłową realizację. Ewentualne zaniedbania mogą skutkować karami administracyjnymi lub sankcjami karnymi. Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i podjęcie stosownych działań z pewnością oddali to ryzyko.

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy – elementy składowe

Obowiązek ten składa się z trzech głównych części – szkolenia AML, rejestru transakcji oraz procedury, której zapis powinien zostać dołączony do oficjalnych dokumentów firmy. Jednak prawidłowe wdrożenie systemu analiz, oceny i rejestracji transakcji wymaga wiedzy praktycznej i technicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy przeanalizują sytuację i pomogą przygotować niezbędne działania.

Oferta iAML

Krajowy lider rynku rozwiązań dla instytucji obowiązanych – Incaso Group – przygotował szeroką ofertę, która jest odpowiedzią na potrzeby związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy. Na stronie internetowej https://www.iaml.com.pl/ dostępny jest pełny opis możliwych wariantów współpracy. Działania dopasowane są do potrzeb instytucji różnego typu i wielkości. Certyfikowani eksperci to wsparcie i doświadczenie, któremu warto zaufać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 09.04.2019 07:27:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz