QiYi MoFangGe QiDi S 2x2x2 – kostka logiczna

QiYi MoFangGe QiDi S 2x2x2 - kostka logiczna

QiYi MoFangGe to firma doskonale znana przez wszystkich speedcuberów. Powstała w 2013 roku i od tamtego czasu tworzy kostki logiczne, które charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania oraz wysoką jakością. Tak samo jest również w tym przypadku! QiYi MoFangGe QiDi S 2x2x2 to model, który umożliwia szybkie i płynne układanie. Wykonana jest z plastiku oraz nie posiada naklejek, co wpływa na doskonałą jakość kolorów i zapobiega ich ścieraniu się nawet podczas wielokrotnego użytkowania. Co więcej, posiada matową powierzchnię, która prezentuje się bardzo efektownie i jednocześnie zapewnia wysoką precyzję ruchów.

Kostka logiczna QiYi MoFangGe QiDi S 2x2x2 posiada szybkie i wygodne w regulacji śruby, które można z łatwością dopasować do własnych umiejętności. Dzięki temu model ten można użytkować na wszystkich poziomach zaawansowania. Największym zaskoczeniem jest niewątpliwie jej niska cena, która podbija serca fanów tej marki.

QiYi MoFangGe QiDi S 2x2x2 to świetny pomysł na prezent dla dzieci, który rozwija wyobraźnię przestrzenną i uczy logicznego myślenia. Znajdziesz ją w sklepie internetowym NetCube. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 30.09.2018 01:05:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz