Reflektory ksenonowe

Reflektory ksenonowe

Pomimo mniejszej popularności reflektory ksenonowe nadal mają swoją określoną pozycję na rynku. Pod niektórymi względami bowiem prezentują się dużo lepiej niż powszechnie stosowane żarówki halogenowe. Zasada ich działania znacząco różni się od innego rodzaju oświetlenia samochodowego.

Jak działają reflektory ksenonowe?

W ich wnętrzu znaleźć można źródło wyładowcze światła. Jest ono generowane w formie łuku elektrycznego. Pomiędzy elektrodami reflektora znajduje się popularny gaz szlachetny – ksenon. W konstrukcji można również znaleźć sole metali z poszczególnych halogenów. Taka budowa i zasada działania pozwala na wygenerowanie znacznie mocniejszego światła niż porównywalne modele innych żarówek. Dzięki temu reflektory ksenonowe zyskują w oczach konstruktorów i są stosowane w pojazdach marek tj. Porsche czy BMW.

Ksenony w ofercie e-autoparts.pl

Produkty tego typu dostępne są na stronie internetowej sklepu e-autoparts.pl w kategorii reflektory ksenonowe. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich montaż jest bardzo łatwy. Trwałe podzespoły to mniejsze ryzyko uszkodzenia np. podczas kolizji. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą i atrakcyjnymi cenami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 16.10.2019 03:24:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz