Tor wizyjny z sklepu endoskopy medyczne.eu

Tor wizyjny z sklepu endoskopy medyczne.eu

W Koszalińskiej sklepie ServiceTech mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej przez e-mail . Firma ServiceTech jest w stanie zrealizować zamówienie na każdy rodzaj endoskopu medycznego w wersjach full HD.

poza endoskopami zamówią tu Państwo: artroskop , źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, światłowody do endoskopów zwykłe oraz autoklawowalne, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory , elektrody , uretrotomy optyczne , monitory medyczne i dużo wiecej.

Firmowy sklep posiada najlepszy poziom ceny do jakości na Polskim rynku i jako jedyni sprzedajemy endoskopy wyprodukowane w technologii okien lutowalnych w tak bardzo niskiej cenie. Sklep ma własny naprawę, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo konkurencyjnych cenach dopasowanych do polskich realiów. Naturalnie często wpływ na decyzje o zakupie sprzętu ma dobry i szybki serwis. Dla nowych klientów planujących zakupienie pełnej wieży endoskopowej, torów wizyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę a dla powracających klientów mamy stałe rabaty oraz darmowe przeglądy sprzętu


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.96188, Długość geograficzna: 16.594930999999974

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 132 (ostatnio: 17.01.2019 10:00:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz